| PatryRox a întrebat:

deci... am cunoscut la strand un baiat din Cluj pe nume Alex, de 15 ani, si nu stiu cum sa aflu mai multe date despre el de acasa. mentionez ca are parul mai blond, ochi albastri si pistrui big grin... mi-ati da niste sfaturi cum as putea da de el chiar daca nu am nume de familie sau telefon?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de aceea ai nevoie de liste cu elevii din generalele din Cluj?
Afli de la el când o să vă mai întâlniți, întâmplător.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| CJ23MDL a răspuns:

Pai n'ai cum. trebuia sa ceri si tu un numar de telefon...clujul e mare ...ca doar aici locuiesc.asa ca n'ai sanse sa afli

| victorr_3274 a răspuns:

Mai mergi la strandul ala, poate va reintalniti.

| Mewy a răspuns:

Oo sishappy
deci iti place?
o sa te chinuiesc cu chestia asta vesnic devil