| sweetflory a întrebat:

Buna TPU din ce categorii fac parte urmatoarele drepturi: cetatenie, intrunire pasnica, sanatate, educatie, participare la viata culturala, libera circulatie, casatorie, participare la conducerea statului, asociere inclusiv in sindicate, odihna si recreere, initiativa si cooperare. si aste sunt categoriile: 1.civile si politice 2.economice,sociale si culturale 3.de solidaritate 4.ale persoanelor vulnerabile

Răspuns Câştigător
| MariaFiscusunteu a răspuns:

Cetatenie,participare la conducerea statului,asociere inclusiv in sindicate-civile si politice,,, intrunire pasnica, sanatate, libera circulatie-3,,, participare la viata culturala, educatie, initiativa si cooperaare, casatorie-2, odihna si recreere-4 fundita?

1 răspuns:
| YURI123 a răspuns:

Eu zic 1.