| sevda a întrebat:

Buna TPU doar ce mi-am reformatat calculatorul si aveam doua teme (cele standard de la windows) dar am incercat sa iau alte teme de pe net si mi s-a sters una din teme cum pot sa o recuperez ? va rog ajutati-ma dau funda sad

1 răspuns:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Sal'tare! Raspunsul la intrebarea ta, e foarte simplu...si anume, intri pe site-ul
http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/downloads/personalize/themes
si iti iei de acolo ce teme vrei,foarte simplu, doar dai click pe ce tema vrei, si il tragi in pc! Selectezi tot link-ul care ti l-am dat, si intri direct, dai copy/paste.Sa-mi zici daca a mers! Bafto dello delloooo