| 9089 a întrebat:

Buna TPU duminica ma duc la ziua de nastere a unei fete si nu am nicio idee ce sa ii duc ca si cadou. ea are 11 ani plz dati-mi idei de cadouri si rapid (funda:03)

Răspuns Câştigător
| Keyna a răspuns:

In primul rand i-ai o felicitare! Semneaza-te frumos pe ea.I-ai si un buchet de flori. Si poti s-ai iei niste dulcuri mai sofisticate, sau un lant dragut. Nu te sfauiesc sa cumperi haine, daca nu esti 100% convinsa ca ii cunosti gusturile. E buna si ideea cu parfumul.

5 răspunsuri:
| Anastasia4ever a răspuns:

Ai putea alege ceva cercei din argint, mereu sunt bine primiti...sau bratara. Sau ai putea alege ceva simbolic, cu trupa favorita, zodie, nume...etc. Succes!

| Alle_3893 a răspuns:

Un parfum si o felicitare happy

| Soborigozaur a răspuns:

I-ai un ursulet si un parfum happy
Sau o bluza frumoasa

| RobbyBoy a răspuns:

Dui niste haine faine

| daia10 a răspuns:

Un parfum, o ciocolata si o bluza happy