| dellyutzaaa123 a întrebat:

Era o harta unde iti arata din orice oras totul adica blocurile, si toate astea lumea, casele tot cum le vedem noi. Nu este de la google. Daca stei cineva primeste funda.

Răspuns Câştigător
| gosh0108 a răspuns:

Www.norc.ro?

4 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Este unui google earth si e program pe care il descarci eu pe ila il am! daca faci tu rost de unul mai bun da-mi-l si mie

| emil11 a răspuns:

De sitteul asta intrebi tu? http://maps.google.ro/maps?hl=ro&tab=wl

| Georgianadanielaa a răspuns:

Este si goggle maps la fel cum zici.dar e la google sad

| florov a răspuns:

Asculta cu atentie da download google earth pe google si descarca-l