| Băă_L_Cosmin_1984 a întrebat:

Este adevarat ca muzica dupstep este satanista? mereu cand ma uitam la un videoclip de al lui skrillex si alti am vazut ca oameni foloseau semnul acesta : https://www.google.ro/......ps?/search

Am citit undeva ca semnul acesta inseamna capul lui satan! si am vazut ca unii aveau parul verde si aveau colier satanist.Este adevarat? muzica dupstep este satanista?

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Nu e satanist. Si mie imi place mai ales imi plac ritmurile alea nebune si bass-urile ametitoare. Nu cred ca ar avea vreo legatura cu satanismul. Mai satanice suna melodiile alea cu vioara pe care le auzim in filmele horror cand e o scena de aia cu ritualuri. Parca alea te fac sa te gandesti mai repede la satanism decat dubstep-ul.