| Ligia_5960 a întrebat:

folosesc de mult timp yahoo messenger 9. a mers perfect si nu ama vut probleme.foarte rar mi se intampla sa nu imi apara ce imi scrie cineva pe mess sau ce scriu eu. dar era o chestiune de cateva minute. Azi insa nu imi apare de loc.am dezinstalat messu si l-am instalat iar, am descarcat chiar si yahoo mesenger 10 si la fel.nu imi apare ce scriu eu nici ce imi scriu altii! ce sa fac? chiar nu gasesc solutie. Multumesc

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Problema asta o am si eu. cel mai sigur e un virus, poti reinstala windowsul, dar nu e 100% sigur ca vei scapa de problema.

| ExpoLOGO a răspuns:

Dezinstaleaza-l din Control Panel->Add/Remove Programs, da un restart la PC apoi intra pe http://goo.gl/SdwtW descarca versiunea 10 de YM si instaleaza-l, teoretic nu are de ce sa nu functioneze;)

Mult succes!

P. S. Merci de funda :P

| alexandruvalcea a răspuns:

Se poate sa nu fie bun calculatoru!