| andrei1121 a întrebat:

Buna asi dori sa stiu ce mi se intampla cu messul ca nu mai marge adica daca eu va scriu ceva pe mess va apare scrisu dar mie nu daca imi scrieti mie nu imi apare l-am dezinstalat si instalat iar tot la fel am bagat messenger 10 messenger beta messenger 9 si la fel funda pentru cine imi spune ce sa fac?

1 răspuns:
| BalonaşDulcee a răspuns:

Am mai raspuns la o astfel de intrebare. Poti folosi Meebo sau Yahoo Beta :d merge exact ca si messengerul doar ca este pe internet tongue