| kissmypixles a întrebat:

imi poate explica cineva si mei ce se intampla in libya pentru ca de la un timp am fost cam ocupat si nu am avut timp sa ma uit la stiri :d dau fundaaaaahappy

Răspuns Câştigător
| GabytzaDoolce a răspuns:

Trupele lui Gadaffi sunt atacate, unul din fii sai a fost ucis, marile puteri ale lumii ii cer lui Gadaffi sa renunte...deci intr-un cuvant e razboi! imi dai funda pls?

3 răspunsuri:
| GabytzaDoolce a răspuns:

Unul din fii sai a fost ucis, marile puteri ale lumii ii cer lui Gadaffi sa renunte...deci intr-un cuvant e razboi! imi dai funda pls?

| Thea a răspuns:

Sper ca asta te va lamurii http://www.ziare.com/......ia-1082594

| bogz a răspuns:

Trupele militare ale lui Gadaffi sunt atacate de alte state.