| ILoveMusic25 a întrebat:

Imi puteti recomanda un microfon bun si ieftin cam pana in 100 lei?
PS.: imi dau seama ca un astfel de microfon nu se compara cu cele profesionale dar sper sa imi recomandati unul destul de bun pentru ieftineala!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| fabyy1998 a răspuns:

Vezi pe mivarom ca e un ls21... la ce vrei sa il folosesti? pentru. inregistrari sau pentru karaoke?

| CostiTheBoss123 a răspuns:

Cauta pe eMAG. Acolo sunt multe produse care sunt livrate in Romania. Poti instala eMAG pe telefon/tableta. Funda?