| LisaKay a întrebat:

Buna TPU
Imi puteti spune si mie( va rog) daca un telefon cu memoria interna de 32 gb
Imi ajunge pentru a putea pune pe el urmatoarele aplicatii : Facebook, Wapp, Snap, insta, messenger, we heart it, tumblr, wattpad
Plus inca cateva care ar putea aparea eventual
Si pe langa astea sa mai instalez si un joc ca sims si inca cateva mai mici ce merg la plictiseala
Posibil sa doresc si niste muzica si cateva poze, dar astea se pot aranja usor pe un card
Va multumesc anticipat si scuzati exprimarea gresita
Funda?

3 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Aplicatiile pe care le-ai enumerat mai sus. sunt foarte slabe. Eu am 64 in al meu si ma tot chinui de ceva vreme sa-l umplu :/ am 2000 poze, 12-13 jocuri maricele. muzica 600 piese, aplicatii, teme, tot si din 64 al lui 61 sunt disponibili iar in momentul actual am 32% ocupat. big grin Revenind, pentru ceea ce ai enumerat tu... au mama :/ o sa mai ai memorie si peste 2-3 ani daca o ti tot asa laughing). Funda?
P.S. LisaKay : BanKay ^_^

| Hoskero a răspuns:

32GB sunt arhisuficienti pentru tot ce ai specificat mai sus. Cu siguranta iti vor ajunge si vei mai ramane cu minim 22GB liberi

| LisaKay explică (pentru Hoskero):

Da, dar liberi sunt in jur de 24 pentru ca restul sunt ocupati de sistem
Deaia jntrebam
Daca imi ajung de fapt aia liberi, neocupati de sistem ce sunt in jur de 24