| adrian22000 a întrebat:

in ultima vreme am cautat software care ma ajuta sa creez un browser propriu. Din pacate am incercat o mie de visual basic studio "" dar toate careau sa dau upgrade to sp3 am windows xp sp2. si as dori sa imi recomandati un Microsoft studio basic pentru windows xp sp2 si un link de download daca se poate.

Funada!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Dar de ce nu descarci si instalezi sp3 ca gratis, nu strica nimic din ce ai in calculator si destul de multe programe pun conditia si merg mai bine pe SP3:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24
(vezi ca dureaza ceva instalarea, nu-l intrerupi si nu faci nimic pe calculator cat dureaza instlarea).