| AdrianaAdr a întrebat:

Incerc sa fac un factory reset la telefon si nustiu cum sa apas pe "reboot factory" daca apas pe volumul sus merge sus, daca apas pe volumul jos merge jos. Ce trebuie sa fac ca sa intru in el?

1 răspuns:
| Figgernaggot a răspuns:

In inchizi intai. Apoi apesi toate butoanele de-odata. Duca apesi pe unu dintre butoanele pentru volum, pana ajungi la recovery mode si apesi butonu de power. Daca nu-i rootat va fi mai greu de-aici. Raspunde-mi daca vrei sa iti spun mai departe:p