| acerasus09 a întrebat:

Am un Galaxy I5500 [GALAXY 5]. Intr-un timp il pierdusem prin casa, iar eu aveam un alt telefon pe care-l foloseam, in fine. Important e ca l-am gasit. Insa, m-am bucurat prea repede. Vad ca acum, cand il deschid, dupa 2-3 minute maxim se inchide singur fara sa-i fac ceva. Pur si simplu il las pe masa si se inchide, dar nu apare pe ecran video-ul normal inchiderii, pur si simplu, daca apas vreun buton, nu se aprinde ecranul. Ii scot bateria si-o bag la loc. Il deschid. Dupa 2-3 minute, la fel. Am incercat sa-i dau factory reset prin butoane, dar nu merge, nu stiu de ce. Incerc sa intru pe telefon la >>setari-privacy- etc. dar nu merge. Nu stiu ce sa fac. Va rog, ziceti-mi. Mama nu ma lasa sa-mi ia alt telefon pentru ca zice ca e inutil, nu e vorba de bani aici.

1 răspuns:
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi de a aruca bateria (ea este de vina), si de`a o Inlocui cu una noua. Telefonul s-a descarcat si a stat mult timp asa. ASTA NU E BINE LA NICI UN TELEFON! Daca se descarca bateia o incarci la loc daca un telefon sata mai mult de 7 saptamani descarca isi poate pierde bateria. Se gaseste usor pe site-ul Okazzi incearca. Bft