| alina_3921 a întrebat:

ma intereseaza si pe mine cate situri de anunturi imobiliare fara intermediari. stie careva situri de asa natura? v-am pupat! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imopedia.ro/
E cel mai mare site de anunturi imobiliare din Romania.

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Hmm cam dificil in ziua de azi.Vanzatorul nu mai da el anunt in ziar sau pe net ci direct agentia imobiliara. Daca vrei sa cumperi ceva mergi la agenetii imobiliare sa-ti prezinte ofertele sau ce vrei tu, dupa care mergi acolo fara ei si vorbesti direct cu propietarul.Nu te speria de acea hartie pe care o semnezi la agentie cu comision de vizionare.

| alina_3921 explică:

Dau fundita pentru anunturile cu cele mai multe situri: happy

| alina_3921 explică:

Eu sunt interesata de inchirierea unei locuintehappy

| timbrulhaosului a răspuns:

Www.helgadesingn.ro ar fi unul!
P.S.:e de perdele