| Scorpione a întrebat:

Buna TPU maine ce vreme va fi va ploua sau„ va fi insorit sa„u noros cel care imi zice are funda?

Răspuns Câştigător
| MegaKillerBoyHOTPU a răspuns:

Va fi intre intre cu niste caldura si soare dar se va inora putin dar posibilitate de 12% sa ploua.ACM FUNDA

4 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Am vazut meteo si va fi de la 8 grade la 18 grade MAXIM. Si va ploua.Deci va fi urat.mie imi pare rau ca as fi mers in parc.Sorry

| Lipicii a răspuns:

Am auzit ca ploua.Nu stiu sigur! Eu sper sa fie foarte insorit!

| MyProfil a răspuns:

Http://vremea.kappa.ro/ uitate in fiecare zi si o sa vezi vremea exacta din ce tara/oras/judet/comuna/sat vrei fundita plzzzz

| CasaN a răspuns:

Ploaie in toata tara zic meteorologii.