| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut o optiune pe nelimiteaza-te si imi scrie sa astept mesajul de confirmare in max 15 minute. am o ora straight face si am incercat si de doua ori. ce pot face?[ euro destui am in cont; metionez ca aceeasi optiuune am mai avut-o odata ]

5 răspunsuri:
| 1705adina a răspuns:

Dezactiveaza intai optiunea anterioara apoi activeaz-o pe cea care o doresti, in caz ca ai facut asta, asteapta... am asteptat si peste 3 ore depinde cat de incarcata e reteaua... Funda?

| JustFeelings a răspuns (pentru 1705adina):

Nu pot sa o dezactivez. nu-mi scrie nicaieri happy oricum e aceeasi optiune

| 1705adina a răspuns (pentru JustFeelings):

Atunci trebuie sa astepti... Inchide telefonul si redeschide-l!

| JustFeelings a răspuns (pentru 1705adina):

Nu fac nimic si imi ia din creditstraight face cat pentru un mesaj cand incerc sa reactivez optiunea

| 1705adina a răspuns (pentru JustFeelings):

Suna la ei... sad