| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna TPU.mi s-a defectat tachpadul de la laptop si vreau sa il schimb(modelul de laptop al meu este Acer aspire e15 e5-511).mi-am gasit tauchpad dar model diferit(Acer aspire e15 ES1-571_.intrebarea este se potriveste tauchpadul gasit cu laptopul meu

1 răspuns:
| kta1431k a răspuns:

Salut. Cat de sigur esti ca acel touchpad este defect? Daca nu misca sageata pe ecran, nu inseamna ca este defect. Nu am nici unul din aceste laptopuri, dar din imagini rezulta ca si dimensiunea touchpad-urilor este diferita.