| dayanalove12 a întrebat:

nu stiu ce are messenger-ul meu. cand vreau sa pun o poza la avatar se face alb negru si cand pun o poza colorata la fel si cand pun o poza cu cineva apar ca niste pete. eu am scos tot ce avea legatura cu el din calculator si nu stiu ce sa fac. stiu ca cel mai bun messenger e messenger 10, dar am incercat si nu vrea. atunci cand incerc sa-l instalez imi apare o eroare si nu vrea sa se instaleze. spuneti-mi si mie alt fel de messenger sau dati-mi linkuri. va rog. urgent! kiss

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Http://www.ebuddy.com/#yahoo
E mai complicat decat messenger ca program insa e bine ca poti sa ti legatura cu cei pe care ii ai in lista. Incerca sa instalezi si o alta versiune de messenger ceva mai veche e posibil sa mearga.

3 răspunsuri:
| bebitzu a răspuns:

De ce se vede asa? pai nu stiu ce sa zic am avut si eu mai demult o problema de genul, dar isi revenea rapid, adica un sing out apoi sing in si gata, sau schimbam avatarul de mai multe ori. Totusi incearca pe Http://www.ebuddy.com/#yahoo, mai bine decat nimic :D

| dayanalove12 explică:

Sau daca nu...stiti cumva ce are de se vede asa? straight face

| Barby18 a răspuns:

Asa si mie straight face vreau sa schimb poza se schimba dar la altii arata altcumva.