| Mirrre a întrebat:

Buna TPU..nu stiu de ce..nu-mi mai merge telefonul cand vreau sa intru la sunete sau imagini..am un LG gs390 prime..si am un card de 1 g..si daca scot cardul pot sa intru la sunete/imagini.dar daca nu scot cardul, nu pot intra.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| J0hnN a răspuns:

Se poate sa fi bagat melodii/imagini cu crash. Exista 3 posibilitati pentru a rezolva aceasta problema:1. Daca ai la calculator un loc unde sa bagi cardul baga-l acolo si sterge ce melodii crezi ca ar putea sa-ti compromita telefonul 2.Reformateaza cardul(ar trebui sa ai optiunea in telefon, fara a fi nevoie a intri la muzica/imagini) 3.Cumpara-ti alt card de memorie. Sper ca am fost de ajutor! happy

1 răspuns:
| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Incearca sa reformatezi cardul.