| DouaPuncteD a întrebat:

Nu stiu pe ce am apasat si mi-a disparut bara aceea de star si linkul de sus, decat in momentul cand duc mousul in directia aceea apare, cum sa-l repar? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca ai marit imaginea? Daca da, apasa tasta "ctrl" apoi tasta "-".se va micsora si cu plus, sa o meresti.Mult noroc.

6 răspunsuri:
| bobby90 a răspuns:

Banuiesc ca F11. Incearca daca nu undeva pe la setari!

| DouaPuncteD explică:

Va multumesc mult kiss

| DouaPuncteD explică:

Va multumescm mult :*

| SylviuCatlin a răspuns:

Nu esti pe full scran? incearca F11 tongue

| NobodyD a răspuns:

Buna :*... Dai click dreapta pe bara aceea de start big grin. --> proprietati --> Si apoi debifezi "Autoascundere bara de activitati"

| EuMadalyn a răspuns:

Apasa pe F11