| deisy006 a întrebat:

o prietena din Ialomita s-a transferat pe al doilea semestru de la liceul de arte din slobozia profilul mate-info
la un liceu teoretic din tandarei si nu a avut medie la M1 si a intrat la M2, poate acum sa se transere la M1?
,trece clasa a 10 a
Cand trebuie sa depuna dosarul?
Si i-a iesit o media anuala 8, 40

1 răspuns:
| dyennyx a răspuns:

Trebuie ca sa aiba la materiile de baza pentru mate-info medii de 8 -9... plus ca o sa dea niste diferente inainte de a se transfera. Deci da poatehappy Si inainte de inceperea anului scolar trebuie sa isi depuna dosarul happy