| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site as putea sa intru ca sa trimit sms gratuit pe cosmote? Am incercat un site dar nu merge pe cosmote, stiti vreunul care merge garantat?sad Va rog.

6 răspunsuri:
| Ellenaroxy a răspuns:

Http://cosmotopup.ro/ iti faci cont si primesti 500 min si 500 sms-uri in cosmote vezi k te indica ei p acolo. FUNDA?

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Ellenaroxy):

Si daca am abonament?

| Ellenaroxy a răspuns:

Intri pe http://www.callwave.com/My/TextMessages/ si trimiti.
La tel trebuie sa pui +40 prefixul tarii noastre da nu stiu sigur daca merge

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Ellenaroxy):

Buna, pai mi-am reincarcat cartela dar eu am nevoie de mesaje iar mie mi-au dat decat minute straight face. Nu stii cum as putea avea si mesaje?

| MaNNNNNNNiak a răspuns:

*111*076...
Va primi un mesaj de genul " Nr 076... te roaga sal contactezi.
( sper ca te-am ajutat bafta

| Kooo a răspuns:

Daca ai abonament, nu poti sa dai mesaje gratuite... Din cate stiu eu.thinking