| ShailaFlorina a întrebat:

am un video si vreau sa il trimit cuiva pe email, doar ca nu merge. Inainte, eu foloseam transfer.ro, care era gratuit si nu aveai nevoie de inregistrare. Stiti prin ce metoda as putea sa il trimit? Nu trimit zilnic, de aia nici nu vreau sa ma inregistrez, nici nu vreau sa imi fac abonament. daca stiti vreun site sigur, va rog sa imi spuneti. multumesc.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cat este de mare fisierul MB. Daca este mare poate fi impartit foarte usor in mai multe parti si transmis tot prin transfer.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca fisier atasat nu merge? Sugerez, eu nu am incercat.

| AntoSweet a răspuns:

Direct din calculator daca poti...Incearca www.pizap.com www.blingee.com

| ShailaFlorina explică:

Va multumesc tuturor...am rezolvat.