| larissa06 a întrebat:

poate cineva sa ma ajute cu o informatie? vreau sa dau placa video veche + o diferenta pentru a-mi achizitiona una noua. stiu ca intr-un timp erau magazine de acest gen, insa acum chiar nu mai stiu. daca are cineva idee sa ma ajute ofer fundita happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Depinde de unde esti, de exemplu prin Bucuresti mai sunt, totusi mergi si intreaba la magazine de Calculatoare... desi nu stiu cat de mult o sa reusesti, poate eventual sa aiba ei promotii de genu, dai una veche si diferenta si iei una noua happy

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Mergi si vorbeste la depozitul de calculatoare, PC GARAGE etc!

| larissa06 explică (pentru YoBuDy):

Din cate am inteles si am observat eu DC s-a desfiintat.

| YoBuDy a răspuns (pentru larissa06):

Depinde de unde esti, de exemplu prin Bucuresti mai sunt, totusi mergi si intreaba la magazine de Calculatoare... desi nu stiu cat de mult o sa reusesti, poate eventual sa aiba ei promotii de genu, dai una veche si diferenta si iei una noua happy