| Alkero1995 a întrebat:

.. Pot Achizitiona un telefon dintr-un Orange Store la liber? Am inteles ca nu se poate decat online la liber, in magazine doar la abonament, este adevarat? Multumesc! Ofer funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este adevarat. In fiecare magazin se dau si la liber. Ei sunt interesati sa vanda. Daca pot sa le dea cu abonament aia-i alta problema dar trebuie sa vanda cu orice pret.

| Alexinho94 a răspuns:

Nu, nu e adevarat. Te poti duce intr-un magazin Orange si iti poti cumpara linistit/a ce telefon vrei. Asta este si scopul lor sa vanda... dar iti sugerez sa schimbi reteaua cu Cosmote. Cosmote mi se pare cea mai accesibila.
Sarbatori fericite si un an nou plin de realizari!