| MisakoYui a întrebat:

Buna TPU puteti sa ma ajutati vreau sa fac o banda de desene si imi trebuie dialog intre 2 animale si o zana :* dau funda dar acum imi trebuie

3 răspunsuri:
| SobolanLaBOT a răspuns:

Foloseste imaginatia

| SobolanLaBOT a răspuns:

Hmm nu exista om fara imaginatie trebuie doar sa gandesti un pic daca nu iti vine in cap ninic nu inseamna ca nai imaginatie gandeste 5-10 min si o sa iti vina ceva, asa iti mai si dezvolti imaginatia uite dialog
2 capre in ziua de tuns
prima capra:ma gogule o sa ne lase iar despuiati
a doua:lasa ca am gasit un chistoc de tigare fermecat si daca il fumezi pe tot apare o zana.
Stau caprele fumeaza se termina de tot tigarea si apare o zana
Prima capra:zana ne poti ajuta
Zana:da cu ce?
Prima capra:pai azi ne tunde stapanu si vine iarna
Zana:ok deci vreti haine?
A doua capra:nu am o idee fane oameni sa il batem pe stapan
Zana:k.
Dupa 5 minute prima capra zice
Prima capra:nu-i asa ca ar fi fost smecher sa se intample asa?