| mistergiovany49 a întrebat:

Revin cu o alta intrebare si sunt foarte intrigat de ce s-a intamplat! Am descarcat pe telefon din magazin play o aplicatie < launcher 3>. Dupa 2 min am renutat la ea si am dezinstalat-o. Nu stiu daca are vreo legatura, dar imediat dupa, iconitele de pe ecran sau marit enorm si nu reusesc sa aduc ecranul la starea initiala! Stie cineva cum remediez situatia? Multumesc

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Daca nu stii pe unde prin seteri da reset la telefon daca nu ai poze/doc importante.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra la setari - Display - setari pentru persoane cu dizabilitati - acolo gasesti reglaj pentru rau-vazatori sau normal, precum si marimea literelor /iconitelor.

| mistergiovany49 explică (pentru Bula):

Mister Bula, declar raspunsul tau....NEcastigator!

| Bula a răspuns (pentru mistergiovany49):

Imi pare rau, majoritatea telefoanelor au astfel de setare.
Ramane sa dai reset la telefon, asa cum a spus si @ Udrescu4Ü

| xckx92 a răspuns:

E posibil sa ti se fi activat Easy mode si in cazul asta rezolvarea e aici: https://www.solvemix.com/......e-solution

Incearca sa dai restart telefonului si vezi daca isi revine dupa!