| QuinnAleBunny a întrebat:

Se pare că îmi bine și mie rândul să pun o întrebare. Am un mini- pistol de lipit în care am pus mai întâi rezerva care mi-a dat o doamna de unde am cuparat și pistolul de lipit. Am testat si a mers, pe urma, am băgat o rezervă mică cu sclipici de la Jumbo. După ce s-a terminat am băgat din nou rezerva transparentă și nu a mai funcționat pistolul de lipit. Eu cred ca a rămas acolo puțin din cel cu sclipici dar s-a întărit... Ce să fac? Stiti cu ce s-a îl curat pe dinăuntrul pistolului de lipit?
P. S: Doamna de la magazin nu mi-a dat bon!

1 răspuns:
| D3I3 a răspuns:

Am avut o problemă asemănătoare, eu nu i-am mai putut face nimic, s-a defectat si a fost necesar să-mi cumpăr altul. vezi dacă îl poți deschide.