| wolfy911 a întrebat:

Buna TPU...stie cineva daca te poti transfera de la o facultate la alta de pe al 2lea semestru, dar la acelasi profil? si ce acte trebuie.Ca am fost la secretariat si nu stiu nimic...sunt cu capu'n nori secretarele alea(a da si sunt la drept)

1 răspuns:
| magicianul19 a răspuns:

O cerere facut de tine la facultatea unde ai fost si alta unde vrei sa mergi dar astea fale acum din timp. vb acolo la fac unde vrei sa mergi si legal este posibil fara nici o problema. spune-le ca daca nu rezolva problema te vei adresa organlor competente. sunt cunva blonde secretarele? ce este greu? cerea de mutare si cererea de acceptare in facultate. vezi rezolva din timp nu lasa pe ultima suta de metri