| IIssaIssabella a întrebat:

Buna TPU sunt disperata. vreau sa merg la strand si nu ma lasa mamica! nu mai stiu ce sa ii mai zic simt ca turbez! cine imi spune si mie niste metode prin care sa o conving sa merg in afara de scuza ca apa e mica! hai repede dau funda! repede :**::*:**:*:**::*:*

3 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Mami mami a venit matusa din Italia si ma duce la strand laughing

| MihaiTT a răspuns:

Probabil ai o varsta destul de mica si de aceea mama ta se ingrijoreaza stiind ca esti la strand si cea mai buna solutie este sa NU te lase.
Nu stiu cum sa o convingi, poate sa-i spui ca mergi cu o fata mai mare sau ceva de genul

| IIssaIssabella explică:

Am 14 ani