| Dukuu a întrebat:

.. vreau sa ma ajutati si pe mine....cum pot sa o conving pe mama sa ma lase unde vreau, azi vroiam sa merg la strand da nu m-a lasat ca cica ii prea frig afarasadsi eu chiar vroiam sa merg, si de obicei imi lasa 5 lei cand pleaca,acum, nu mai imi lasa nimic, va rog ajutati-ma, ziceti-mi cum o conving:

Răspuns Câştigător
| Lyanna a răspuns:

Dovedeste-i ca poate avea incredere in tine. Cand mergi undeva cu amicii si ea te roaga sa fii la ora "x" acasa, n-o ignora. Ai putea sa-i scrii un biletel in care sa-i spui ca te deranjeaza faptul ca ea te ia drept copil de 5 ani si ca nu te lasa sa mergi undeva fara supraveghere.
Succes!

| Dukuu explică (pentru Lyanna):

Multumesc multi, m-ai ajutat!

| Lyanna a răspuns (pentru Dukuu):

No si mah, te-o lasat muma-ta unde ai vrut?

4 răspunsuri:
| spi a răspuns:

Daca nu ai facut nimic rau si nu are nicio explicatie in legatura cu banii probabil nu are acum, e crizaaa..totusi ar trebui sa o intrebi frumos ce sa intampla altfel iti datea o explicatie

| Dukuu explică (pentru spi):

Nu e faza cu criza stai calm, dar s-a suparat pe mine, si fara motiv