| ionu0k9 a întrebat:

Buna TPU sunt in constanta si vreau sa ajung in Costinesti de unde pot sa iau ceva autobuz maxi-taxi din astea dau funda! Fara tren

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nicaruaga a răspuns:

Poti sa iei de la gara autobuz/microbuz, dar nu te sfatuiesc pentru ca te ajunge in jur de 10 lei drumul pana la Costinesti. cel mai bine ar fi sa mergi cu trenul, presupun ca esti elev/student si cu un tren regio mergi mult mai comod si te costa in jur de 2 lei. de fiecare data cand am mers cu acele autobuze stateam in picioare, era foarte aglomerat, ajungeam foarte greu si miroasea foarte tare a transpiratie. inca o specificatie, sa iti iei bilet pentru gara Costinesti tabara, nu Costinesti. ajungi mult mai repede la punctele de atractie principalawinking