| Mariob45 a întrebat:

Cum pot sa ajung din Pucioasa la ploiești shopping city cu autobuz sau maxi taxi

2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Nu stiu daca exista microbuz din Pucioasa in Ploiesti dar poti lua pana in Targoviste, din Targoviste in Ploiesti (nu stiu prea multe detalii de acest transfer). In Ploiesti microbuzul te lasa la Coca Cola (Podul inalt). Iei de acolo 202 sau 22B pana in centru, intrebi si tu lumea unde poti cobori pentru traseul 1, traversezi si iei traseul 1(D) spre nord, adica spre Shopping City. Drum bun