| AestheticPerf a întrebat:

Urmeaza sa ma duc cu avionul acasa, cu Wizz Air-ul si sunt putin nelinistit. Adica nu e prima oara cand plec cu avionul, am fost de multe ori, dar totusi tot timpl sunt putin nelinistit, ce as putea sa fac ca sa fiu mai linistit in legatura cu asta, sunt putin paranoic ca sa zic asa. ( P.S.: Am 17 ani ). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| varsanofie a răspuns:

Poți lua un calmant. un somnifer. sau bei ceva pe drum sau înainte, trust me! am peste 50 zboruri, merge de fiecare data!

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Sansa sa ai un accident fatal cu masina este de 1.13 la 100.000.
Sansa sa ai un accident fatal cu avionul este de 0.155 la 100.000.

Statistic vorbind, este mai probabil sa faci accident in drum spre aeroport decat sa ai probleme "grave" in timpul zborului.

| xerxes1 a răspuns:

Ai putea sa te relaxezi vizionand un film:
https://www.youtube.com/watch?v=4sNhiGziwtg

Răspuns utilizator avertizat
| Mircea23592071 a răspuns:

Calatoriile cu avionul sunt mai sigure decat cele cu masinawinking