| mistikk a întrebat:

Buna TPU va rog ma ajuta cineva si pe mine? deci cum intru pe mess imi da eroare si vreau sa-l instalez din nou doar ca inainte de a-l instala trebuie sa il dezinstalez pe actualul Y! Messinger pe care il am si nu stiu cum si de unde va rogg fundita cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| bestialu96 a răspuns:

1 go to the control panel
2 go to the remove or add program
3 Select (REMOVE)YahooMessenger.
4.Now Dezinstal YM!
5acuma til instalezi din nou
FUNDA?:X

6 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Ce fel de eroare? De unde vrei sa stiu eu cum te pot ajuta daca nu stiu cauza, da detalii, sau e prea greu?!
Da-i la mycomputer, in partea dreapta vezi add or remove programs, da-i acolo/change or remove programs, si cauta Yahoo Messenger si dezinstaleaza-l.

| mistikk explică:

Cristi tu nu intelegi? nu stiu cum sa il dezinstalez chiar asa nu iti dai seama ce intreb?

| mistikk explică:

Tastatura mea are un defect se intampla des si nu ma lua pe mine cu draga clar?

| sweet_1526 a răspuns:

Pai intra in "control panel" si da la add or remove programs, iti va aparea o lista ca toate programele instalate, dai pe yahoo messengrer si apasa pe butonul pe care scrie change/remove si gata l ai dezinstalat. sper ca te am putut ajuta kiss

| cristi_6546 a răspuns:

Dezinstalaza si staleazal din nou o fi eroare de program... e cel mai simplu si nu dureaza mult

| ριтʏcнα a răspuns:

D eunde? draga.invata sa scrii corect