| LarissaMouse a întrebat:

voi ati fost pana acum in tabara? daca da, unde? si ce v-ati luat la voi? funda si vot.va multumesc! eu voi merge in tabara la curtea de arges chiar luni, pe 25, la o pensiune numita no comment. sper sa fie frumos acolo si sa ma distrez. ceaw!

1 răspuns:
| happyendings a răspuns:

Pai iti iei haine(normal),poate carti de jocuri sau ceva, la pensiune de obicei mancarea e mai scumpa asa ca m ai bine iti iei ceva jeleuri, ciocolata si fructe la tine. Poate si un costum de baie... Distractie placuta!happy