| Stella17 a întrebat:

Buna TPU voi ce credeti despre Vanessa Hudgens care a jucat in filmul high scool musical?

4 răspunsuri:
| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Vanessa Hudgens e o actriță superbă. Chiar are talent. Asta e părerea mea.
Pa, pa.

| Stella17 explică:

Buna si eu cred ca eee draguta dar nu imi place deoarece s-a pozat nuda si ee urat pentru oo vedeta

| Alecsandra95 a răspuns:

Mie sincer nu'mi prea place:d. O prefer pe Ashleyhappy.
Mi se pare ca incearca sa fie prea :s "angelica". si dupa parerea mea nu'i sta bine.

| Ama112 a răspuns:

Mie mi-se parre o fata draguta, joaca bine numai ca in ultimul timp a cam... luat-o pe altura ca alte vedete de la Disney, gen Demi Lovato- care a fost in depresie