| dark1angel a întrebat:

Vreau sa comand o rochita de pe ebay si sa platesc prin paypal. Dar rochita cum vine? Prin posta sau depinde?

3 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Daca coletul iti vine prin USPS din state, ar trebui sa aiba o "factura" cu o valoare minima. Daca este doar o singura rochie, e posibil sa-ti ajunga direct la posta fara sa ti-o mai opreasca la vama. Mai multe aici : http://www.adrianstoian.ro/cumparaturi-de-pe-ebay/

| caracatyta a răspuns:

Vine prin posta... dar mai trebuie sa platesti ceva la posta