| anonim_4396 a întrebat:

happy Vreau sa ma apuc de fumat din nou,insa si in viitor aveam o problema cu asta,mereu cand fumam orice tigari fumam ameteam putin, insa trageam fumuri mici si nici nu o terminam chiar toata...doar ca mi-se intampla sa ametesc cand fumam tigari slabe,cand fumam tigari tari nu prea ameteam din ce cauza, mi-se poate intampla ceva mai rau? crying

2 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Mai bine renunti complet. nu merita.

| purplestar9494 a răspuns:

De ce te-ai apuca din nou de fumat daca ai avut taria sa te lasi? Doar ca sa fi cool si la moda? Parerea mea este ca faci o greseala, daca ai reusit sa te lasi continua pentru ca esti pe drumul cel bun.Un om isi recapata capacitatea de functionare a plamanilor de abia dupa 4 ani dupa ce s-a lasat.Si da poti face si alte bolii mai grave.Boli de piele,si se ingalbenesc dintii, boli parodontale(iti cad dinti)si tartru, boli cardiace, boli pulmonare, cancere si nu numai la plamani dar si cancer la nivelul esofagului la nivelul cavitatii bucale si lista continua.Fi mandru ca te-ai lasat si nu te mai apuca din nou!