| McXeroLm a întrebat:

vreau sa va intreb ceva am vb o data cu cineva de la cosmote si zicea ca pot vedea cine ma suna si pe cine sun si la ce ora se intampla asta si as dori sa aflu si eu cum sa fac asta, ei au spus sa intru pe siteul lor sa dau in dreapta la "Webcare" sa imif ac cont, si de aici nu mai stiu ma puteti ajuta si pe mine? daca stiti, cum sa fac de pe site-ul lor si unde sa dau? Dau funda, Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| temugin a răspuns:

Cel mai simplu e sa te duci direct la ei sa iti faca ei contul si daca vrei, ei pot sa-ti dea si desfasurator cu inf astea!