| florinagabriela30 a întrebat:

Buna draglor, am telefonul Samsung Galaxy mini mai concret S5570, am cartela frog bagata in el iar cand vreau sa intru pe net, ma trimite pe site-ul webcare...nu stiu ce sa fac ca sa-mi mearga netul...ma puteti ajuta voi? Multumesc anticipat. Fundalove struck

3 răspunsuri:
| cineva1992 a răspuns:

Fai setarile trimite un mesaj gol la 9691 Bafta!

| florinagabriela30 explică (pentru cineva1992):

Le-am facut dar zice catelefonul nu este compatibil pentru serviciu webenrok sau ceva in genul, insa daca am megabaiti de net sau euro, imi merge, as vrea sa-mi cumpar Nokia c1, credeti ca ar merge netul pe el?

| cineva1992 a răspuns (pentru florinagabriela30):

Merge!