| EdDyStyl3 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot afla ce placa video si ce placa de sunet am... ca am pierdut CD si trebuie sa aflu versiunea exacta a placii mele video si placii de sunet. Vreun program ceva?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Fara batai de cap. Start->Run->DxDiag si cauti la Display. Acolo gasesti toate informatiile de care ai nevoie.

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29 si dai " Lancer la détection " si o sa-ti apara sa instalezi ceva il instalezi si deschizi din nou browser-ul si o sa-ti apara acolo. sa downloadezi ultima versiune de la fiecare component :D sau foloseste EVEREST :D pe care il descarci de aicia. http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=30373&t=0&i=3

| cristina_9849 a răspuns:

Te uiti si vz ce are atat.