| Filu a întrebat:

Buna tuturor!
Am o problema cu placa video.De cand mi-am reinstalat ultima oara windowsul, cand vroiam sa instalez driverele ...hopa nu mai merg.Adica porneste >>autoplay-ul. instal all >>drivers apare alta fereastra si atat. Offf...Am Benq,iar placa video e VGA ATI RADEON XPRESS 200M 8.332.0.0 5HV0551W .Vechiuta` dar nah laughing
Deci.cine ma ajuta dau funda!
Mersi

2 răspunsuri:
| cristykid a răspuns:

Ai incercat sa iei driverul la zi, de pe site-ul celor de la ATI?

| Filu explică (pentru cristykid):

Da am incercat(dupa ce mi-ai zis laughing ) dar fara rezultate, am descarcat de pe site AMD Driver Autodetect dar nu ruleaza, lol.nu stiu cei de facut,
Alte idei? cineva?