| BSM a întrebat:

Buna Tuturor.
Am si eu o intrebare.
Ce sa fac daca nu merge netul pe telefon cu tot cu wi-fi pornit

P. S : Pentru telefon Samsung Wave 525

Răspuns Câştigător
| idG a răspuns:

Internetul pe telefon e una, reteaua wi-fi e alta. Daca ai net la cartela printr-o optiune cauta un numar de contact servicii clienti si suna sa vezi cum se activeaza, daca nu e deja activata. Daca te referi la wi-fi, se poate sa nu fie pornita antena wi-fi de unde vrei sa te conectezi sau in cel mai rau caz, sa se fi ars wi-fi'ul tau, cunosc pe cineva care ii s-a ars. Bafta happy

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu ai in apropiere nimic la care sa te conectezi wi-fi.Si netul pe telefon este alta.Trebuie sa ai optiune de net activata.Suna la relatii cu clientii si afla mai multe.