| andra97puf a întrebat:

De cateva zile nu mi se deschide youtube-ul.Adica dau click si nu mi se incarca.Sa fie oare ca am dat multe like-uri la videoclipuri sau? Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| alexidragon a răspuns:

Incearca manual. Da click pe urmatorul link http://www.youtube.com/ sau instaleaza din nou brosewerul.

| andra97puf explică (pentru alexidragon):

Am incercat de 3 ori sa-mi instalez din nou dar tot nu merge!sad...Multumesc totusi de ajutor!

| andra97puf explică (pentru alexidragon):

Am mai incercat odatq si acum imi merge. Cred ca a fost o problema de la ei sau nu stiu.