| Lor33d a întrebat:

De unde pot downloada pachetul lingvistic japonez? In loc de caracterele japoneze imi apar multe patratele si multe alte simboluri, doresc si sa-mi explicati si cum il pot folosii.
P.S: Am "WINDOWS XP".

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună cel mai sigur ar fi un dicţionar unde este exact ceea ce cauţi tu sunt pe diferite cuvinte, caractere, scrieri du-te la mall unde sunt magazine speciale.

| Lor33d explică (pentru Brâncuşi):

Pe mine ma intereseaza sa-mi apara emoticoanele japoneze fara sa fie ''in patratele '' si alte simboluri

| Lor33d explică (pentru Brâncuşi):

Pe mine ma intereseaza sa-mi apara emoticoanele japoneze fara sa fie ''in patratele '' si alte simboluri