| ladybird a întrebat:

Buna tuturor. Mai am si eu o intrebare: cum iti dai seama cand cineva este logat sau nu pe TPU? Stupid nu? Dar chiar nu stiu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus dai click pe "prima pagina" in chenarul cu TPU o sa iti apara fotografii, mai la dreapta chenarului ai niste sageti, click pe sageti si iti ies fotografii din 3 in 3 exact in chenar

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Iti apar pe prima pagina sus pozele lor... Varianta cu mesajul eu spun ca nu e plauzibila... Si eu il mai las deschis, dar nu sunt prin zona...

| alexdop21 a răspuns:

Pai ii trimiti mesaj si vezi in cat timp iti raspunde!

| Gabry a răspuns:

Eu stiam de bara aia de sus cu TPU si dai pe sageti, si ii arata pe toti!
Cred ca pentru asta e!

| DoomNEzeu a răspuns:

DA alex are dreptate, altfel nu prea ai cum big grin