| Ejkoli a întrebat:

Am cont de ask.fm dar nu eram logat pe el. Am pus o intrebare la cineva din postura de "without acount". Si-a dat seama cine is. Eram logat in paralel pe Facebook. Are vreo legatura sau pur si simplu si-a dat seama?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Nu are o legătură. Ca să ştie cine a trimis întrebarea poate să-şi dea seama sau dacă ai dat fără anonim.ori ai folosit expresii/cuvinte care te caracterizează sau care ţi-ar putea recunoaşte identitatea pentru că le foloseşti des.
Dacă te loghezi cu facebook-ul pe ask..mai întâi trebuie să-ţi faci cont.
Sper că ai înţeles.

1 răspuns:
| MariaIurascu00 a răspuns:

Si-a dat seama. Crede-ma ca stiu ca am si eu ask.