| Anonim2htqbf a întrebat:

Urmeaza sa am examenul la.competemte digitale. Ce inseamna comp_w, comp_p, comp_d. etc? Dau funda

2 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Frate am si eu competente anul asta ca asa e viata comp_w inseamna word; comp_p inseamna ppt; comp_x excel si asa mai departe, fiecare fisier din acesta comp_... o sa il gasesti intr-un folder pe desktop, deobiecei litere de dupa comp reprezinta numele aplicatiei Microsoft.

| Denision a răspuns:

Păi comp_w și comă_p sunt niște denumuri cărora trebuie să le dai tu la niște fișiere/foldere.